Tedavileriniz %100 karşılanır

Ayakta ya da Yatarak Teşhis Tedavi Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıyla Teminat Altında

Dilediğiniz Kapsamda Size Özel TAMAMLAYICI Sağlık Sigortanızı Yaptırmak İçin NİHAT AY Sigorta'ya Gelin.

diğer sigorta hizmetlerimiz

Tamamlayıcı Sağlık

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel hastanelerde ekstra fark ücreti

devamını oku

Tamamlayıcı Sağlık

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel hastanelerde ekstra fark ücreti

devamını oku

Konut Sigortası

Seyahat sigortası hem yurt içi, hem yurt dışı

devamını oku

İş Yeri Sigortası

İş yerinizde meydana gelebilecek aksaklıklara karşı önleminizi alın!

devamını oku

Özel Hastanelerde, SGK Farkı Ödemeden, Prosedür Olmadan Rahatlıkla Tedavi Olun

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlar, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.

Başvuru formunu doldurarak sizlere daha iyi hizmet verebiliriz. Lütfen bilgilerinizi eksiksiz doldurun. En Kısa sürede müşteri hizmetlerimiz sizi arasın.

​Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda poliçe yaptırdığınız şirket ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Sigorta poliçesini T.C. vatandaşı olup SGK tarafından kapsam altında olan 0-59 yaş arasındaki kişiler alabilir. Bebeklerin yararlanabilmesi için en az 15 günlük olması gerekmektedir.
Yatarak tedaviler, belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.
​Özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.

Sorularınızı Cevaplıyoruz.

Sık sorulan sorular bölümünde eğer sorularınıza cevap bulamadıysanız lütfen aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ve ya numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

referanslarımız & partnerlerimiz