1982 YILINDAN BU YANA NİHAT AY SİGORTA

38 yıllık geçmişimizle sigortalılarımıza güler yüz ile güvenli hizmet sunmayı kendimize ilke edinerek, onların koşulsuz memnuniyetini sağlamak için ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinin sigorta aracılık hizmetlerini yapmaktayız. Ülkemizde düzenlenen tüm elementer branşlarda en etkin hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

En iyi teminatları,en ekonomik fiyatlarla sigortalılarımıza sunmak,özellikle hasar sonrası en iyi hizmeti almalarını sağlamak, şeffaflık ve dürüstlük temel prensibimizdir.

Gayemiz,bu ilkeler çerçevesinde azami  memnuniyeti sağlamak ve Ülkemizin en büyük sigorta danışmanlık firmalarından biri olmaktır.Bunu gerçekleştirmek için 39 yıllık istikrarlı ve güvene dayalı tecrübemiz ve uzman kadromuz en önemli argümanlarımızdır.

MİSYONUMUZ

Ülkemizde,sigortacılık sektörünün olması gereken düzeye getirmeye katkıda bulunmak, istikrar ve güvenin merkezi olarak büyümek, Sigortalılarımızında hasar durumundaki kayıplarını eksiksiz olarak karşılamak ve ülkemizin de ekonomisine katkıda bulunmaktır. 

 

VİZYONUMUZ

Maksimum sigortalı memnuniyetini baz alarak, yenilikçi,hızlı,güler yüzlü hizmet sunarak , hedeflerimiz doğrultusunda büyümektir. 

Sigorta ve sigortacılık hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz ? hemen bizi arayın…

ekibimiz